Seljakott Beckmann Sport Junior Black Gold

111,00 

Sport Junior sejakott on nagu tuuleiil, mis kannab sind uute seikluste poole, kui oled juba välja kasvanud oma esimesest koolikotist. Sellel seljakotil on energiline ja sportlik disain, millele lisavad võlu mitmed praktilised sahtlid ja taskud. Sügav sisetasku sülearvuti või tahvelarvuti jaoks pakub turvalisust ning võimaldab sul jääda ühendatuks digitaalse maailmaga ka kõige põnevamatel retkedel.

Aga see pole veel kõik! Sport Junior seljakotil on seljaosas suurepärane õhuringlus, tagades värskuse ja mugavuse ka kõige kuumemates seiklusoludes. Lisaks sellele pakub see kõik vajalikud omadused, et jaotada raskust ühtlaselt ning tagada sulle optimaalne kandmismugavus. Vajadusel saad kiirelt eemaldada või kinnitada puusavöö, et kohandada seljakoti sobivust vastavalt oma vajadustele.

Ent see pole veel kõik, mida Sport Junior seeria sulle pakub! Sellel on ka mitmeid sobivaid aksessuaare, nagu elegantse kujuga pinalid, spordi- ja õlakotid, mis täiendavad su stiili ning aitavad sul oma asju organiseeritult kaasas kanda.

Sport Junior on tõeline kaaslane, kes on alati valmis sind saatma ja sulle toeks olema. Olgu su teekond seikluslik või õppimisrohke, see seljakott on sinu usaldusväärne partner, kes on valmis sind inspireerima ja võimaldama sul jõuda kõrgustesse, millest sa isegi ei osanud unistada.

Tehnilist

  • Kasutaja soovitatav kasv: 128-164 cm
  • Mõõtmed: 45×31×22
  • Kaal: 1000 grammi
  • Maht: 30 liitrit
  • Materjal: 100% polüester

Laos

Lisa Soovinimekirja
Lisa Soovinimekirja

Kirjeldus

Seljakott Sport Junior on mõeldud nendele, kes on väiksematest koolikoti mõõtudest välja kasvanud. Kotil on sportlik väljanägemine ja hulganisti taskuid. Eraldi osa süle-/tahvelarvutile, hästi ventileeritud seljaosa ja kõik mis vaja optimaalseks raskuse jaotamiseks ja kandmismugavuseks. Eemaldatav vöörihm vastavalt vajadusele ära võetav või siis kasutusse võetud.

Ergonoomika
Ülemise pingutamisega õlarihmad
Toekas seljaosa- ja õlarihmade polsterdus
Kinnitusrihm rinnal
Eemaldatav vöökinnitus
Kandev osa suunab raskuse puusadele
Anatoomilisel kujundatud seljatugi

Omadused
Võtmerõnga hoidja esitaskus
Välimised joogipudeli taskud mõlemal küljel
Helkurid kõigil külgedel
Integreeritud vihmakate
Seljaosa hästi ventileeritud
Taskud süle- ja tahvelarvutile
Valmistatud vetthülgavast kangast

Tehnilist

Kasutaja soovitatav kasv: 128-164 cm
Mõõtmed: 45×31×22
Kaal: 1000 grammi
Maht: 30 liitrit
Materjal: 100% polüester